The Resurgence: DeMarcus Cousins

Δείτε το The Resurgence: DeMarcus Cousins online

2019 72 λεπτά Ντοκυμαντέρ

Θέλετε να δείτε το The Resurgence: DeMarcus Cousins; Το IPTV Streaming App φέρνει το The Resurgence: DeMarcus Cousins (2019) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το The Resurgence: DeMarcus Cousins;

Follows DeMarcus Cousins while he recovers from an injury that has been a career death sentence for some NBA players. Features exclusive interviews with his teammates, coaches and NBA insiders.

Είδη
Ντοκυμαντέρ
Κυκλοφορία
2019-04-13
Σκηνοθεσία
Mitchell Hooper

Πρωταγωνιστές

  • DeMarcus Cousins

Πώς να δείτε το The Resurgence: DeMarcus Cousins στο IPTV Streaming App

Το να δείτε το The Resurgence: DeMarcus Cousins στο IPTV Streaming App παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Resurgence: DeMarcus Cousins σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Streaming App και δείτε το The Resurgence: DeMarcus Cousins σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.