The Duke of Death and His Maid

Гледајте The Duke of Death and His Maid онлајн

★ 7.8 2021 1 Сезоне ЦртаниКомедијаНаучна фантастика

Желите да гледате The Duke of Death and His Maid? IPTV Streaming App доноси The Duke of Death and His Maid (2021) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Duke of Death and His Maid?

Due to a childhood curse, anything that the Duke touches will die - which makes his flirty maid’s behavior all the more shocking! Can the Duke and his companions break the curse, or is he doomed to a life where love is forever out of his reach?

Најновија епизода

С1 · Епизода 36 — The Duke of Death and His Maid · 2024-06-23

With the curse broken, the Duke, Alice, and everyone else move on to the next stage of their lives.

Жанрови
Цртани, Комедија, Научна фантастика
Прво емитовање
2021-07-04
Оцена
★ 7.8 / 10

Главне улоге

  • Natsuki Hanae Duke (voice)
  • Ayumi Mano Alice (voice)
  • Hochu Otsuka Rob (voice)
  • Inori Minase Viola (voice)
  • Wakana Kuramochi Cuff (voice)
  • Hiroshi Kamiya Zain (voice)

Како гледати The Duke of Death and His Maid на IPTV Streaming App

Гледање The Duke of Death and His Maid на IPTV Streaming App траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате The Duke of Death and His Maid данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Streaming App и гледајте The Duke of Death and His Maid данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.